دروس رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات

نرم افزارها

آموزش نرم افزارهای معرفی شده در این وب سایت به صورت حضوری و مجازی و پیاده سازی و انجام پروژه بوسیله این نرم افزارها

برنامه نویسی و طراحی وب سایت

یک طراح سایت ، عناصر بصری یک سایت را خلق می کند. مانند رنگ ها، طرح بندی و قالب بندی. در بخش برنامه نویسی باید تسط لازم و کافی را در کدنویسی به زبان های PHP و CSS داشته باشد.

گرافیک کامپیوتری

گرافیک ‌کامپیوتری به تصاویر و فیلم هایی اطلاق می شود که با استفاده از کامپیوتر ساخته می شوند. این تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر به کمک سخت افزار و نرم افزار تخصصی گرافیکی ایجاد میشود.

datab_2

پایگاه داده ها

پایگاه داده به مجموعه‌ای از داده‌های مرتبط، ساختار مند یا سازمان‌یافته گفته می‌شود که دسترسی به این اطلاعات معمولاً از طریق سیستم مدیریت پایگاه داده یا (DBMS) صورت می‌گیرد.

شبکه های کامپیوتری

شبکه کامپیوتری ارتباط دو یا چند کامپیوتر است که اجازه می‌دهد اطلاعات بین آن‌ها به اشتراک گذاشته شود. این کار می‌تواند بین کامپیوترها در خانه، در یک شرکت، یک سازمان بزرگ و یا حتی در سطح جهانی صورت گیرد.

نرم افزار متلب

متلب محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.

c#_1

برنامه نویسی سی شارپ

زبان #C یک زبان برنامه‌نویسی شی گرا و کامل است که به برنامه‌نویسان این امکان را می‌دهد اپلیکیشن‌هایی (cross-platform) برای پلتفرم‌های ویندوز، تحت وب و موبایل بنویسند.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
به بالای صفحه بردن